ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2110  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


پیام تبریک مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر

مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی، در پیامی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، از تلاش‌های مادران سرپرست خانوار، بانوان فرهیخته تحت پوشش و شاغل در اداره کل بهزیستی قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی متن پیام به این شرح است:

 

بسمه تعالی

 

انتخاب روز میلاد خجسته بزرگ بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن، تکریم و بزرگداشت مقام والای زن و مادر است. زنان و مادرانی که نقشی مهم و انکار ناپذیر در پاسداری از کیان خانواده و تربیت نسل آینده این سرزمین دارند.

 

اما زنان سرپرست خانوار،بانوان ارجمند و فرهیخته تحت پوشش و شاغل، وظیفه ای دو چندان دارند چرا که علاوه بر نقش مهمی که به آن اشاره شد، رسالتی دیگر نیز که همان انجام تعهدات حرفه ای مسئولیت کاری است را عهده دار هستند که انجام شایسته و همزمان این وظایف همتی بلند و عزمی راسخ می طلبد.

 

اینجانب سالروز ميلاد بانوي بزرگ اسلام، اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها، هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر و نیز زاد روز فرزند خلفش، بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) را به همه بانوان تحت پوشش بهزیستی و نیز همکاران ارجمندم، بویژه بانوان محترم شاغل در بهزیستی استان که همگام با دیگر کارکنان در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کمک به قشر آسیب دیده تلاش می نمایند، تبریک عرض نموده، و با ارج نهادن به همت بلند این بزرگواران، از تلاش های خستگی ناپذیرشان قدردانی می نمایم و امیدوارم همچنان با الگو قرار دادن بانوی دو عالم، در عرصه های مختلف زندگی موفق و سربلند باشند.

 

دکتر سعید فریور

مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی

 کد خبر:  1555129
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: