ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2104  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


امسال ۹۷۰ واحد مسکن مددجویی بهزیستی احداث می شود

امسال ۹۷۰ واحد مسکن مددجویی بهزیستی احداث می شود

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از احداث ۹۷۰ واحد مسکن مددجویی در سالجاری خبر داد و گفت: این تعداد واحد مسکن مددجویی با همکاری سپاه شهدای استان و در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور در نشست خبری بمناسبت هفته بهزیستی ضمن گرامیداشت این هفته و تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) " به زیستن در گام دوم، شفافیت،توانمندسازی و ارتقای سلامت اجتماعی" را شعار هفته بهزیستی دانست و گفت: به مناسبت هفته بهزیستی برنامه های مختلفی از جمله افتتاح ۱۱۶ واحد مسکن مددجویی و کلنگ زنی ۹۷۰واحد مسکن مدجویی در مناطق محروم اجرا می شود.

وی ضمن تشریح برنامه های این هفته به وضعیت جامعه هدف بهزیستی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۸۰ هزار و۱۵۶ خانوار مددجویی با جمعیتی بالغ بر ۳۴۸ هزار و ۲۱۵نفر تحت پوشش بهزیستی هستند.

فریور تعداد مستمری بگیران بهزیستی استان را ۳۹ هزار و۷۱۶ خانوار برشمرد و افزود: از این تعداد، ۵ هزار و ۴۱۴خانوار در حوزه اجتماعی و ۱۱ هزار و ۷۲۶ خانوار نیز متعلق به حوزه توانبخشی هستند.

مدیرکل بهزیستی استان تعداد مستمری بگیران بهزیستی استان از محل هدفمندی یارانه ها را ۲۳ هزار و ۵۴۲ خانوار عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۱۰ هزار و ۵۵۶ خانوار نیز پشت نوبت مستمری بگیری هستند.

دکتر سعید فریور تعداد مراکز تحت پوشش بهزیستی استان را یک هزار و ۴۰۷ مرکز دانست.

 

 

 کد خبر:  1554883
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: