ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2152  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


واریز بموقع یارانه مددجویان بهزیستی

واریز بموقع یارانه مددجویان بهزیستی

 مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به پرداخت بموقع یارانه مددجویان بهزیستی گفت: یارانه بهمن ماه مددجویان واریز شده و یارانه اسفند ماه نیز قبل از سال جدید به حساب آنها واریز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور در جمع خبرنگاران ضمن تکذیب شایعه سازی یکی از کانالهای خبری مبنی بر عدم پرداخت یارانه مددجویان بهزیستی و ارتباط دادن این موضوع به مدیریت بهزیستی استان، تصریح کرد: یارانه مددجویان بصورت متمرکز از تهران به حساب مددجویان واریز می شود و مدیریت بهزیستی شهرستانها و استان دخل و تصرفی در این مسئله ندارند.

 

وی گفت: تا به امروز یارانه مددجویان بهزیستی سر موعد واریز شده و آخرین یارانه امسال نیز ظرف چند روز آینده به حساب مددجویان بهزیستی واریز می شود.

 

فریور با اشاره به اینکه شرایط امروز جامعه می طلبد تا صداقت و همدلی از سوی رسانه ها،مسئولین و مردم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد ادامه داد: از تلاش رسانه های مختلف که صادقانه همراه با نقد سازنده و به دور از شایعه پراکنی فعالیتهای بهزیستی را رصد می کنند تقدیر می کنیم.

 

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ماهانه نزدیک به ۵ میلیارد تومان یارانه برای ۴۰ هزار خانوار از مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان بصورت متمرکز به حساب آنها از طرف تهران واریز می شود.

 

 کد خبر:  1554732
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: