ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2191  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان چالدران

افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان چالدران

در مراسمی با حضور مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی، نماینده مردم ماکو، چالدران،شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستانی مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان چالدران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم با اشاره به هدفگذاری سازمان بهزیستی در پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی اظهار داشت: راه اندازی مراکز اورژانس اجتماعی در استان از سال گذشته با افتتاح 9 مرکز موجب شد تا مردم ضمن برقراری ارتباط با مشاوران تخصصی از خدمات اجتماعی نیز بهره مند شوند.
 
دکتر سعید فریور افزود: با توجه به اینکه مراکز اورژانس اجتماعی در شهرهای بالای 50 هزار نفر جمعیت راه اندازی می شود اما با عنایت سازمان بهزیستی و مسئولین استانی شهرستان چالدران نیز شاهد افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی شد.
 
وی با اشاره به نقش این مراکز در پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی ادامه داد: تاثیر گذاری این مراکز و سیاستهای سازمان بهزیستی به عنوان متولی امور اجتماعی نیازمند مشارکت و همراهی مردم است.
 
مدیرکل بهزیستی گفت: در سه ماهه نخست امسال بالغ بر 25 هزار نفر از خدمات روانشناختی، مددکاری، حقوقی و نگهداری مراکز اورژانس اجتماعی در سطح استان بهره مند شده اند.
 
دکتر سعید فریور خاطرنشان کرد: در حال حاضر 14 مرکز اورژانس اجتماعی در استان فعالیت دارند.
 
وی گفت: ساختمان اورژانس اجتماعی چالدران نیز در زمینی به مساحت 250 مترمربع احداث و در آن 6 نفر روانشناس و مددکار اجتماعی مستقر می شوند.
 
 


کد خبر:  1554421
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: