ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2551  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


آغاز بکار دوره آموزشی خانواده درمانی سیستمی در مبتلایان به اختلال هویت جنسی در ارومیه

آغاز بکار دوره آموزشی خانواده درمانی سیستمی در مبتلایان به اختلال هویت جنسی در ارومیه

 دوره آموزشی سه روزه خانواده درمانی سیستمی در مبتلایان به اختلال هویت جنسی ویژه روانشناسان شاغل در فعالیت حمایت از مبتلایان به اختلال هویت جنسی به همت معاونت امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی در ارومیه آغاز بکار کرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ مدیرکل امور آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در مراسم آغاز بکار این دوره آموزشی، خانواده را بهترین و موثرترین منبع حمایتی در بحث آسیبهای اجتماعی دانست و گفت: اگر این رکن مهم حمایتی بتواند نقش خود را بخوبی ایفا کند می توان از رشد آسیبهای اجتماعی پیشگیری کرد.
 
رضا جعفری ادامه داد: شرایط امروز می طلبد تا نگاه خود را متمرکز خانواده ها بکنیم و از طریق آموزش و آگاهی آنان را در برابر آسیبهای اجتماعی حمایت و همراهی کنیم.
 
وی با تاکید بر اینکه حانواده باید محور درمان آسیبهای اجتماعی باشد تصریح کرد: در بحث اختلال هویت جنسی اگر خانواده همراه و حامی باشد بسیاری از مشکلات و آسیبهای اجتماعی که متوجه مبتلایان به این اختلال هست کاسته می شود.
 
مدیرکل امور آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه این سازمان تنها نهاد تخصصی است که در بحث مبتلایان به اختلال هویت جنسی ورود پیدا کرده است افزود: ایجاد فشار های روانی به این افراد آسیبهای اجتماعی جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت که اقدام به خودکشی در 70 درصد این افراد از جمله این آسیبهاست.
 
جعفری از این خبر داد که تدوین و تنظیم راهنمای مداخلات اجتماعی در دست اقدام است تا با یک وحدت رویه و یکپارچگی در حوزه آسیبهای اجتماعی عمل شود.
 
معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی نیز در این مراسم با تاکید بر اهمیت موضوع آموزش نیروی انسانی اظهار داشت: به طور قطع با نیروی انسانی آموزش دیده می توان به اهداف سازمانی در نظر گرفته شده دست یافت.
 
دکتر مهرداد مطلبی با اشاره به حساسیت مسئولین رده بالای کشور نسبت به آسیبهای اجتماعی، تحقق اهداف بالادستی و کسب رضایتمندی مردم را در گرو همکاری همه جانبه مردم و مسئولین دانست.


کد خبر:  1554398
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: