ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2387  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در آذربایجان غربی توسعه می یابد

طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در آذربایجان غربی توسعه می یابد

معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی آذربایجان غربی از توسعه و گسترش طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در استان خبر داد و گفت: سالجاری 60 مدرسه در سطح استان تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ پروین محمد پوری در آئین اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان که با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان برگزار شد، با اشاره به اینکه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در بین دانش آموزان هدف غایی این طرح بشمار می رود اظهار داشت: سال گذشته در قالب طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان، 2 هزار و 34 دانش آموز در 30 مدرسه در سه شهر ارومیه، خوی و مهاباد تحت آموزش پیشگیری از آسیبهای اجتماعی قرار گرفتند.

 

وی افزود: 29 معلم در اجرای این طرح بهزیستی و آموزش و پرورش را یاری می کردند.

 

محمد پوری توسعه این طرح در استان را سیاست بهزیستی و آموزش و پرورش بر اساس استاد بالادستی دانست و گفت: به طور قطع نسل جوان و نوجوان ما در تیررس آسیبهای اجتماعی قرار دارند و غفلت از این حوزه عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

 

ولی حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان غربی نیز در این مراسم با تقدیر از همکاری بهزیستی در اجرای برنامه های مشترک به منظور توانمندسازی دانش آموزان در برابر آسیبهای اجتماعی، توسعه طرح ماد( مشارکتهای اجتماعی دانش آموزان) را از ضروریات دانست.

 

در ادامه نیز از برگزیدگان و فعالین این طرح قدردانی شد.کد خبر:  1554397
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: