ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2430  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


تقدیر از دستگاهها و بانک های همکار با بهزیستی آذربایجان غربی

تقدیر از دستگاهها و بانک های همکار با بهزیستی آذربایجان غربی

در مراسمی با حضور مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از دستگاهها و بانک های همکار با بهزیستی بمناسبت هفته بهزیستی تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم ضمن تقدیر از همکاری دستگاههای اجرائی بویژه بانکهای عامل، نتیجه این تعامل و همراهی را ارائه خدمات با کیفیت تر به جامعه هدف دانست و گفت: با حمایتهای سیستم بانکی توانسته ایم ضمن پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرصت های شغلی را برای جامعه هدف فراهم نمائیم.

 

دکتر سعید فریور افزود: شرایط امروز جامعه می طلبد تا دستگاههای اجرائی و بانکهای عامل با اهتمام بیشتری بهزیستی را در کمک به نیازمندان یاری رسانند.

 

وی تصریح کرد: تسهیل در پرداخت وام یکی از مطالبات جدی مددجویان و بهزیستی از سیستم بانکی است که امیدواریم در این خصوص تدبیر ویژه ای صورت بگیرد.

 

معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی آذربایجان غربی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از همراهی سیستم بانکی در ایجاد اشتغال برای مددجویان ابراز امیدواری نمود تا در سالجاری نیز این روند ادامه یابد.

 

سیامک نبی زاده با اشاره به تعدد نیازهای جامعه هدف، پاسخگویی توام با کرامت به این جامعه هدف را نیازمند همراهی خیرین و دستگاههای اجرایی و سیستم بانکی دانست.

 

در ادامه این مراسم که معاونان توانبخشی و پیشگیری بهزیستی استان و نمایندگان دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل همکار نیز حضور داشتند، با اهدای تندیس از این ارگانها تقدیر شد.

 کد خبر:  1554396
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: