ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2201  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری جشنواره دختران،حمایتهای روانی اجتماعی و توسعه پایدار در ارومیه

برگزاری جشنواره دختران،حمایتهای روانی اجتماعی و توسعه پایدار در ارومیه

 در مراسمی با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی، نماینده مردم ارومیه در مجلس و مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی جشنواره دختران، حمایتهای روانی اجتماعی و توسعه پایدار در سالن شهید فیاض بخش بهزیستی ارومیه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ معاون امور اجتماعی بهزیستی استان در این جشنواره ضمن تبریک هفته بهزیستی و روز دختر، تقارن این دو مناسبت را فرصتی ارزنده برای تبیین نقش و اهمیت دختران این سرزمین دانست و گفت: بهزیستی به عنوان متولی امور اجتماعی، نقش حمایت اجتماعی و روانی و نیز بسترسازی امنیت روانی را در رشد و بالندگی دختران و زنان مهم ارزیابی می کند.

 

وی با اشاره به نقش مادران و زنان از صدر اسلام تا به امروز، توسعه پایدار را در گروه توجه به این قشر از جامعه دانست و افزود: در کنار اهتمام حاکمیت و جامعه به ایفای نقش دختران در جامعه، زنان و دختران نیز باید نقش خود را در خانواده و جامعه به درستی ایفا کنند.

 

 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی بر ضرورت توجه به تحصیل دختران بویژه دختران بازمانده از تحصیل تاکید کرد.

  

نادر قاضی پور با اشاره به عقب ماندگی استان در شاخص های بهداشت و آموزش، جبران این عقب ماندگی را مستلزم اهتمام جمعی عنوان کرد.

  

در ادامه این مراسم از دختران برگزیده بهزیستی با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.کد خبر:  1554391
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: