ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2234  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


تکریم جامعه هدف خط قرمز بهزیستی آذربایجان غربی است

تکریم جامعه هدف خط قرمز بهزیستی آذربایجان غربی است

 


مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی تکریم جامعه هدف را خط قرمز این نهاد دانست و گفت: با وجود همه تلاشهای صورت گرفته ولی معتقدیم هنوز نتوانسته ایم در شان جامعه هدف به آنها خدمت کنیم لذا تکریم این عزیزان کمترین کاری است که می توان انجام داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور به همراه معاونین بهزیستی استان در نشستی خبری ضمن تبریک هفته بهزیستی و تبیین اهمیت شعار « بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن» تصریح کرد: تحقق جامعه ای عاری از مشکلات اجتماعی مستلزم پیاده سازی زندگی درست در همه شئون است.

وی با تشریح برنامه های هدف بهزیستی، مشارکت مردم و جامعه هدف را ویژگی برجسته برنامه های این هفته دانست و افزود: افتتاح 48 واحد مسکن مددجوئی، برپایی نمایشگاه توانمندیها و نیز اعزام نخبگان جامعه هدف به همایش کشوری از مهم ترین این برنامه ها بشمار می رود.

فریور در ادامه با اشاره فداکاری کارکنان بهزیستی در خدمت رسانی به جامعه هدف اظهار کرد: با وجود اینکه کارکنان بهزیستی کمترین حقوق و مزایای را در بین کارکنان دریافت می کنند اما همواره در ایفای وظایف خود ایثارگونه عمل کرده اند.


کد خبر:  1554388
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: