ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2108  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


برگزاری کارگاه آموزشی هنر درمانی در آذربایجان غربی

برگزاری کارگاه آموزشی هنر درمانی در آذربایجان غربی

 سومین مرحله کارگاه آموزشی هنر درمانی با موضوع نمایش عروسکی، ویژه مربیان هنری مراکز آموزش توانبخشی و حرفه آموزی آذربایجان غربی بمدت سه روز در ارومیه آغاز بکار کرد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ معاون توانبخشی بهزیستی آذربایجان غربی در مراسم آغاز بکار این کارگاه ضمن تاکید بر نقش و اهمیت هنر درمانی تصریح کرد: وظیفه بهزیستی بسترسازی برای انعکاس توانمندی‌های افراد است و اینکه قابلیت‌های افراد معلول به جامعه شناسانده شود و بتوانیم تغییر نگرش ایجاد کنیم. جامعه باید بداند که همه افراد معلول علی رغم محدودیت هایی که دارند می‌توانند در عرصه فرهنگ و هنر مثل سایر عرصه های زندگیشان فعال و مثمر ثمر باشند.

 

ایرج عبداله پور اظهار کرد: بهزیستی برای کاربردی کردن هنر فقط به نمایش عروسکی بسنده نکرده و در سایر هنرها از جمله نقاشی، موسیقی و تئاتر نیز فعالیت دارد.

 

وی گفت: شاید معلولان ما به دلیل محدودیت هایی که دارند، نتوانند برخی از توانمندی هایشان را اجرا کنند، اما با توجه به اینکه احساساتشان را خیلی بهتر از افراد دیگر می توانند منتقل کنند هنر درمانی در این راه بسیار موثر است.

 

این مسئول گفت: بهزیستی نهایت تلاشش را می کند که با استفاده از مربیان، مدرسان و اساتید، استعدادهای جامعه هدف بویژه کودکان معلول را شناسایی کند و بیشتر به این عرصه بپردازد.

 

معاون امور توانبخشی بهزیستی با تقدیر از همکاری انجمن مراکز غیر دولتی استان در برگزاری این کارگاه ابراز امیدواری نمود تا آموخته های کسب شده در این کارگاهها در مراکز بکار گیری شود.کد خبر:  1554356
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: