ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2246  تعداد امتیازدهی:  2   (Article Rating 


آغاز بکار سامانه خدمت رسانی مددجویان در بستر دولت همراه«USSD » برای جامعه هدف بهزیستی

آغاز بکار سامانه خدمت رسانی مددجویان در بستر دولت همراه«USSD » برای جامعه هدف بهزیستی

 سامانه خدمت رسانی مددجویان در بستر دولت همراه USSD آغاز بکار کرد. 
 معاون محترم وزیر و رئیس سازمان بهزستی کشور با اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات،ارتباطات در حوزه بهزیستی گفت: چنانچه کشوری از این فناوری بهره مند نشود آن کشور دچار عقب ماندگی و کاهش راندمان کاری خواهد شد.

محسنی افزود: گسترش این تکنولوژی در دولت تدبیر و امید مورد توجه قرار گرفت و منجر به افزایش شفاف سازی، دسترسی، پاسخگویی و رضایتمندی و همچنین فراگیر شدن فناوری شد.
معاون وزیر ورئیس سازمان بهزیستی تصریح کرد: عصر امروز عصر تکنولوژی و ارتباطات است که باید خود را در مسیر رشد و تکنولوژی قراردهیم درغیر این صورت موجب عقب ماندگی جامعه می شود  که این همایش فرصتی برای کسب دستاورد علمی است تا در زمینه  اقدام و عمل موفق باشیم.
وی بیان کرد: اگر از جهان امروز عقب بمانیم از پیشرفت جا می مانیم و یا اثربخشی و کارکرد عملکرد ما کاهش می یابد که فکر دولت الکترونیک و ساماندهی مدیریت دولتی جهت اثربخشی شفاف سازی نقش مهمی دارد که سازمان بهزیستی کشور در توسعه تکنولوژی و داده های جدید خود را وفق داد
 محسنی اظهار داشت: کاهش آلودگی زیست محیطی، کاهش رفت و آمد برای افراد از مزایای فناوری اطلاعات ارتباطات و تحول اداری است  که باید نسبت به تولید اطلاعات و شواهد دقت شود و کارها روان سازی شود تا از گسترش تکنولوژی و تجهیز کردن اطلاعات و ارتباطات جهت خدمات مطلوب استفاده کنیم

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ضرورت ايجاب مي كند که سازمان بهزیستی در همه زمينه ها پيشرو باشد، خصوصآ بحث تحول اداري و بحث استفاده از ابزارهاي روز و توسعه فعاليتهاي مربوط به آي تي در سازمانهاي بهزيستي كه بايد مورد توجه قرار گیرد.

 محسنی از رونمایی سامانه خدمت رسانی مددجویان در بستر دولت همراه«USSD » خبر داد و اذعان کرد: سامانه خدمت رسانی مددجویان در بستر دولت همراه برای پایش مستمر خدمات و وضعیت مددجویان هم از طریق بهزیستی و هم توسط خود مددجو فعالیت خواهد کرد

وی گفت: مزیت این طرح روش های دسترسی آسان به اطلاعات و خدمات مددجویی حتی از طریق گوشی های همراه غیر هوشمند، ایجاد زیر ساخت مناسب برای استقرار دولت همراه و هزینه پایین استفاده از خدمات است.    
      
محسنی افزود: سامانه استعلام مددجو(ussd) ارائه خدمات الکترونیکی به جامعه هدف بهزیستی است که مددجویان بهزیستی می توانند با شماره گیری#123*4* از خدمات بهزیستی بهره مند شوند.

کد خبر:  1554083
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: