ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2273  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


مسكن و اشتغال بسترساز توانمندسازي جامعه هدف بهزيستي

مسكن و اشتغال  بسترساز توانمندسازي جامعه هدف بهزيستي

 معاون اشتغال و مشاركتهاي مردمي بهزيستي آذربايجان غربي مسكن و اشتغال را بسترساز توانمندسازي جامعه هدف دانست و تامين اين دو مقوله را از جمله برنامه هاي جدي بهزيستي برشمرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل بهزيستي آذربايجان غربي؛ سيامك نبي زاده در نشست خبري بمناسبت هفته بهزيستي اظهار كرد: در سال 95 مبلغ 8 میلیارد و 900 ممیلیون تومان برای ایجاد اشتغال مددجویان تحت پوشش آذربایجان غربی اختصاص داده شده بود که از این رقم 6 میلیارد و 500 میلیون تومان ابلاغ شد.

وي گفت: در سال 95 یک هزار و 325 نفر برای ایجاد اشتغال از سوی بهزیستی آذربایجان غربی مورد تعهد قرار گرفته بود که از این تعداد برای یک هزار و 215 نفر ایجاد اشتغال شد که 91. 7 درصد را شمال می‌شود.

نبي زاده افزود: امسال 26 میلیارد و 600 میلیون تومان برای ایجاد اشغال جامعه هدف بهزیستی در آذربایجان غربی ابلاغ شده و ایجاد اشتعال برای یک هزار و 409 نفر تعهد شده است.

معاون اشتغال و مشاركتهاي مردمي بهزيستي استان ارتقاي رتبه استان در بخش مسكن از رتبه 22 به رتبه 8 را از جمله دستاوردهاي مهم برشمرد و افزود: بر اساس تفاهمنامه هاي سه ساله منعقده با ارگانهاي مختلف مسكن براي خانواده هاي داراي دو فرزند معلول و نيز ساير مددجويان در دستور كار است به نحوي كه بخش عمده اي از اين واحدها تحويل و يا در مراحل نهايي احداث قرار دارد.

وي همچنين از اين خبر داد كه امسال 783 ميليون ريال زكات فطريه توسط خيرين به بهزيستي پرداخت شد.کد خبر:  1552674
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: