ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2371  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


افتتاح 10 مرکز اورژانس اجتماعی بمناسبت هفته بهزیستی در آذربایجان غربی

افتتاح 10 مرکز اورژانس اجتماعی بمناسبت هفته بهزیستی در آذربایجان غربی

مديركل بهزيستي آذربايجان غربي از افتتاح 10 مركز اورژانس اجتماعي همزمان با هفته بهزيستي خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل بهزيستي آذربايجان غربي؛ دكتر سعيد فريور در نشست خبري بمناسبت هفته بهزيستي ضمن گراميداشت اين هفته و ياد و خاطره شهداي اين سازمان و تقدير از همكاري اصحاب رسانه در انعكاس فعاليتها و آگاهسازي عمومي به منظور كاهش آسيبهاي اجتماعي اظهاركرد: يكي از برنامه هاي شاخص اين هفته افتتاح 10 مركز اوژانس اجتماعي در شهرهاي نقده،پيرانشهر،ماكو،چالدران،پلدشت،اشنويه،تكاب،سلماس،شاهين دژ و بوكان است.

وي افتتاح 51 واحد مسكن مددجويي،برپايي نمايشگاه توانمنديهاي معلولان و جامعه هدف،تجديد ميثاق با آرمانهاي شهدا،ديدار با نماينده ولي فقيه و استاندار،اجراي برنامه هاي ورزشي و فرهنگي،برگزاري مسابقات ورزشي محلات و فرزندان بهزيستي و افتتاح موسسه خيريه حمايت و صيانت از معتادين بهبود يافته و باشگاه مثبت را از ديگر برنامه هاي اين هفته برشمرد.

فريور شعار امسال هفته بهزيستي را  بهزيستي "محورمسئوليت و سلامت اجتماعي" عنوان كرد و افزود: معرفي بنگاههاي توليدي موفق،برپايي جشن هفته،برگزاري مسابقات نقاشي در مهدهاي كودك، تقدير از مددكاران و خيرين،معرفي دستاوردهاي هنري هنرمندان معلول،نشست صميمي با نمايندگان مجلس،فرزندان  و كاركنان بهزيستي و سخنراني در نماز جمعه از ديگر برنامه هاي اين هفته به شمار مي رود.

مديركل بهزيستي آذربايجان غربي تعداد مستمري بگيران اين نهاد در استان را 17 هزار و250 نفر دانست و گفت: بهزيستي 68 هزار و164 خانوار را تحت پوشش دارد.

وي جمعيت معلولان تحت پوشش را نيز 43 هزار و500 نفر عنوان كرد و افزود: توانمندسازي جامعه هدف و پيشگيري از معلوليت هاي و آسيبهاي اجتماعي به عنوان اولويتهاي اصلي اين نهاد مطرح است.

دكتر سعيد فريور يكي از فعاليتهاي شاخص را كاهش رتبه استان در شيوع شناسي اعتياد دانست و گفت: به همت شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر و كميته فرهنگي و پيشگيري آذربايجان غربي در شيوع شناسي از ربته 4 در سال 1390 به رتبه 22 در سال 94 تنزل يافت كه اين امر بيانگر نتايج مثبت عملكرد و تلاش ارگانهاي مربوطه است.

اين مقام مسئول حفظ شخصيت و صيانت از آبروي افراد،تكريم ارباب رجوع را از جمله سرفصل هاي اساسي برشمرد و گفت: در اين راستا معتقديم كه تلاش تخصصي نيروي انساني بهزيستي كه محروم از حقوق و مزاياي عادلانه است زماني موجبات رضاي خداوندي را در پي خواهد داشت كه شخصيت و آبروي جامعه هدف در ارائه خدمات حفظ شود و كاركنان بهزيستي در اين مسير همواره ثابت قدم بوده اند.کد خبر:  1552670
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: