ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2287  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری دوره آموزشی عروسک سازی ویژه مربیان مهدهای کودک آذربایجان غربی

برگزاری دوره آموزشی عروسک سازی ویژه مربیان مهدهای کودک آذربایجان غربی

 معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی عروسک سازی ویژه مربیان مهدهای کودک شهری و روستایی  و فراگیری نقاشی برجسته و ساخت سازه های تجسمی اظهارکرد: این دوره آموزشی به منظور تقویت خلاقیت و نوآوری مربیان مهد و ارائه این آموزشها به کودکان از طریق این مربیان بمدت سه روز به همت دفتر امور کودکان معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان و مشارکت کانون توسعه و همیاری مهدها و شرکت رز تحریر در ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر مهرداد مطلبی با اشاره به نقش و کارکرد دوره های آموزشی در ارتقای سطح علمی و آموزشی مربیان تصریح کرد: مریان مهدهای کودک با توجه به مسئولیت خطیری که در زمینه تربیت و آموزش کودکان عهده دار هستند لذا می بایست ازعلم و دانش لازم برخوردار بوده و این معلومات نیز به روز شود.

وی گفت: در این راستا دوره های مختلف آموزشی هر ساله برای مربیان و مدیران مهدهای کودک برگزار می شود و ابتدای امسال نیز تا به امروز سه دوره  و کارگاه آموزشی در زمینه های مختلف از جمله حجاب و عفاف و تربیت دینی برگزار شده است.

مطلبی با تقدیر از مشارکت مربیان  و مدیران مهدهای کودک در دروه های تدارک دیده شده افزود: برای سالجاری دوره های مختلفی برنامه ریزی شده است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان با اشاره به فعالیت 1800 مربی در 737 مهد روستایی و شهری در آذربایجان غربی تصریح کرد: نزدیک به 29 هزار کودک در این مهدها آموزش های مختلف دینی،علمی،هنری و ورزشی را فرا می گیرند.کد خبر:  1552628
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: